Snowtown po przerwie letniej wraca do gry, a Wojtek Pawlusiak po jeszcze dłuższej absencji wraca do snowboardingu. Sprawdźcie zapowiedź filmu Complication, zrealizowanego przez Camcraft studio.

Poniżej możecie przeczytać co do powiedzenia na temat tej produkcji ma sam Gniazdo:

„Jest to zapowiedź filmu pt. Complication obrazująca kontuzję, która przydarzyła mi się 11 stycznia 2015 roku podczas nagrywania scen do projektu Analog, wykluczając mnie z pozostałej części sezonu. Materiał opowiada o bólu i bezsilności oraz o ciężkiej pracy, którą trzeba wykonać żeby wrócić do pełnej sprawności. Jest to jednak historia z happy endem, kiedy to mozolna i długotrwała praca przynosi pozytywne efekty i następuję poprawa, która pozwala myśleć o powrocie do pełni życia – jazdy na desce.

Razem z Camcraft Studio zaczęliśmy dokumentować kontuzję już dwa tygodnie po wypadku. Kamera towarzyszyła mi przy wszystkich wizytach u lekarza i podczas rehabilitacji. Staraliśmy się przekazać emocje, które idą w parze z ciężkim przeżyciem jakim jest kontuzja sportowca. Kiedy stan zdrowia pozwalał mi na zwiększenie aktywności fizycznej, skupiliśmy się na nagraniu sportów takich jak : bieganie, jazda na rowerze, czy motocyklu enduro, które są dla mnie bardzo ważne i pomagają w przygotowaniu się do sezonu. Zdjęcia zostały zrobione głównie w Beskidach, a snowboarding nagraliśmy na lodowcu Dachstein w Austrii. Premiera 12 październik!

Bardzo dziękuję Michałowi Ślężakowi, Bartoszowi Bombie i ekipie Rehabilitacji Św. Łukasza za profesjonalną opiekę rehabilitacyjną, a także firmom Red Bull, Nixon i Rehabilitacja Św. Łukasza za pomoc w realizacji tego projektu.”